Yasal Bildirim

 

Bu web sitesi balıkyağı.net in mülkiyetidir. Yazılım, tasarım kodlama, görseller ve açıklamalar dahil hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamazsınız. Yalnız kişisel kullanımınız için yazıcı çıktısı alabilirsiniz.

balıkyağı.net web sitesi virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan korunmak için mevcut imkanlar çerçevesinde gerekli önlemleri almıştır.  Buna rağmen kullanıcılar kendi işletim sistemi ve bilgisayarının güvenlik tedbir ve yazılımlarının güncelliğinden sorumludur. Dolayısı ile locherber.net web sitesi ziyaretçileri  web sitemiz veya dolaylı sebep ve sonuçlarından oluşabilecek zararların sorumlulugunun kendilerine ait olduğunu kabul ederler.

balıkyağı.net web sitesi yetişkin kullanıcılara yöneliktir. 18 yaş altı kişilerin kullanım ve alışverişi mümkün değildir.

balıkyağı.net web sitesinde bulunan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Tıbbi öneri, hekim ve eczacı önerisi yerine geçmez, kullanılmaz.

Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlemde bulunmak niyetinde olduğunda, bu kararı ile oluşabilecek zararların sorumluluğunun balıkyağı.net web sitesine ait olmadığını kabul etmiş sayılır.

balıkyağı.net  web sitesinde bulunan her türlü içeriğin hatasız olması için her türlü önlemi almış olmakla birlikte, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Ziyaretçilerin balıkyağı.net üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.  Müşteri, fatura ve teslimat bilgileri amacıyla kullanılacaktır.

Siparişinizin hazırlanması, faturalandırılması ve size teslim edilmesi amacı dışında kullanılmayacak ve asla hiçbir iş ortağı, kişi veya kuruluşla paylaşılmayacaktır.   Siparişinizin hazırlanması, faturalandırılması için paylaştığınız bilgiler web sitemizde, sunucu üzerinde saklanmadığından dolayı bilgileriniz güvencemiz altındadır.  Kişisel bilgilerinizin şirket satış, faturalandırma programımızdan ürün teslimatınız gerçekleştikten sonra tamamen kaldırılmasını talep edebilir, bu işlemi dilediğiniz an yerine getirebiliriz.

Sitemizi ziyaret eden ve sipariş veren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. Herhangi bir soru veya sorun durumunda telefon numaramızdan veya iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

balıkyağı.net

Balık Yağı © 2019
Altyapı: OpenCart